ferie zimowe - nocleg gratis!
wstecz

Winnica SPA na Mazurach

MENU SPA


SPA NA MAZURACH

Głęboczek Vine Resort & Spa jest jedynym polskim resortem całkowicie poświęconym rozkoszom wina, w którym pielęgnacja ciała oparta jest w pełnym zakresie na winoterapii. To jednocześnie jedno z najlepszych spa na mazurach.

Kosmetyki Głęboczek Vine Exclusive SPA na których wykonywane są zabiegi, to produkty stworzone specjalnie dla nas na bazie winogron ze szczepów Merlot, Shiraz i Carignan. Produkty bogate w polifenole zawierają wiele składników aktywnych z olei roślinnych oraz główny składnik Viniderm® - pozyskiwany z winnic z południowej Francji. Zakup produktów Głęboczek Vine Exclusive SPA dostępnych w sprzedaży czyni je wyjątkową pamiątką po pobycie w naszym Hotelu.

Zabiegi i kąpiele winne

W Vine SPA oferujemy szeroki wachlarz zabiegów relaksacyjnych opartych na winoterapii. Goście mogą korzystać m.in.: z kąpieli winnych, peelingów z zastosowaniem pestek winogron, czy okładów z winogronowych masek.

Basen, Łaźnie Brodnickie

W Vine SPA znajduje się basen, vitality pool, strefa Łaźni Brodnickich - sauny aromaterapuetycznej, parowej łaźni kwiatowej i łaźni torfowo-błotnej, inspirowanych okolicami Pojezierza Brodnickiego, które cechuje klimat sprzyjający odpoczynkowi.

Terapie i relaks

Głównym elementem zabiegów są różnego rodzaju inhalacje ziołowe mające działanie terapeutyczne, wzbogacone okładamiokładami z glinek bogatych w mikroelementy oraz masażem detoksy-kująco - relaksującym. Wyjątkową formą relaksu są seanse w kołysce AlphaLounger, sprzyjające kreatywnemu myśleniu.

Zobacz

Pobierz

Pokoje

Wydarzenia w Głęboczku
X Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania cookies w Twojej przeglądarce.   zamknij [x]

Ferie na Mazurach - nocleg gratis!

Poznaj ofertę

Wenecki Bal Karnawałowy na Scenie Bachusa

Poznaj ofertę