Święta w Głęboczku
wstecz

Winnica SPA na Mazurach

Spa na Mazurach

Głęboczek Vine Resort & Spa jest jedynym polskim resortem całkowicie poświęconym rozkoszom wina, w którym pielęgnacja ciała oparta jest w pełnym zakresie na winoterapii. To jednocześnie jedno z najlepszych spa na mazurach.

Zabiegi i kąpiele winne

W Vine SPA oferujemy szeroki wachlarz zabiegów relaksacyjnych opartych na winoterapii. Goście mogą korzystać m.in.: z kąpieli winnych, peelingów z zastosowaniem pestek winogron, czy okładów z winogronowego miąższu.

Basen, Łaźnie Brodnickie

W Vine SPA znajduje się basen, vitality pool, strefa Łaźni Brodnickich - sauny aromaterapuetycznej, parowej łaźni kwiatowej i łaźni torfowo-błotnej, inspirowanych okolicami Pojezierza Brodnickiego, które cechuje klimat sprzyjający odpoczynkowi.

Terapie i relaks

Głównym elementem zabiegów są różnego rodzaju inhalacje ziołowe mające działanie terapeutyczne, wzbogacone okładami z torfu bogatego w mikroelementy oraz masażem detoksy-kująco - relaksującym. Wyjątkową formą relaksu są seanse w kołysce AlphaLounger, sprzyjające kreatywnemu myśleniu.

Zobacz

Pobierz

Pokoje

Wydarzenia w Głęboczku
X Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania cookies w Twojej przeglądarce.   zamknij [x]

Magiczne Święta w Głęboczku 2015

Poznaj ofertę

Sylwester w Głęboczku

Poznaj ofertę

Gęsina na św. Marcina w Głęboczek Vine Resort&SPA!

Poznaj ofertę

Specjalny jesienny rabat na weekend
27-29.11.2015

Poznaj ofertę