majówka w głeboczku
wstecz

Poznajmy się

Hotel na Mazurach

Witaj w Głęboczek Vine Resort & SPA, jednym z najlepiej zlokalizowanych i najwyżej ocenianych hoteli w Polsce. Poznaj naszą ofertę i ciesz się wspaniałym wypoczynkiem.

Wyjątkowy charakter i lokalizacja

Głęboczek Vine Resort & SPA nawiązuje do regionalnego charakteru lokalizacji, którego punktem wyjścia było oryginalne siedlisko wiejskie malowniczo położone wśród wzgórz Pojezierza Brodnickiego. Unikalna architektura resortu umiejętnie łączy w sobie trzy elementy:

  • Historyczną architekturę z elementami stylu pruskiego
  • Specyficzny klimat świata ETNO
  • Nowoczesne rozwiązania techniczne
Wino jako element przewodni

Wokół hotelu rozpościera się malownicza winnica - nie bez powodu to właśnie wino jest elementem nazwy obiektu. Oprócz organizowanych regularnie Akademii Wina nasi goście korzystać mogą z unikalnego Vine SPA, w skład którego wchodzą m.in.:

  • Sauna aromaterapeutyczna
  • Parowa Łaźnia Kwiatowa
  • Łaźnia winna

Naszych gości zapraszamy również do korzystania z dwóch basenów - wewnętrznego i zewnętrznego - oraz do jacuzzi. To bez wątpienia jedno z najlepszych Spa na Mazurach.

Luksusowe pokoje

W skład resortu wchodzą dwa kompleksy hotelowe: Winnica I oraz Winnica II. Dodatkowo zapraszamy do Osady składającej się z trzech w pełni odrestaurowanych, komfortowych chat oraz absolutnie wyjątkowej Chaty SPA.

Oferujemy wyśmienite śniadania i potrawy z elementami kuchni regionalnej. Szybki internet WiFi dostępny jest na terenie całego obiektu. Mamy również status resortu przyjaznego zwierzakom.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym programem lojalnościowym

 

Villa Park 

Zapraszamy również do naszego drugiego obiektu - hotelu Villa Park w Ciechocinku.

Pokoje

Wydarzenia w Głęboczku
X Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania cookies w Twojej przeglądarce.   zamknij [x]

Kwiecień Miesiącem Wellness - Oszczędzaj!

Poznaj ofertę